Як оформити кухню в англійському стилі

Як оформити кухню в англійському стилі

Категорія: Барні стільці

Стильна, світла, в яскравих тонах з природою в головній ролі — це найчастіше асоціюється з кухнею, оформленої і оформленої в англійському стилі. Дуже тепла, сімейна, простора кухня, в якій хочеться перебувати.

Англійські інтер’єри привертають увагу з кількох причин. По-перше, вони дуже красиві і завжди прикрашені ноткою романтики в поєднанні з функціональністю, настільки важливою в повсякденному житті.

В англійському стилі немає місця дешевої строкатою, занадто сучасної меблевої лінійці і використання штучних матеріалів — далеко від натурального дерева або каменю.

Перш за все пастелі

Англійський стиль дуже «смачний» на стійці реєстрації. Матово-гіпсові янголята, солодкі прикраси для столу — кусатися хочеться. Стіни зазвичай фарбують в білий, пудровий-рожевий, аквамариновий, блакитний — дуже теплий, світлий, додає інтер’єру простору. Фасади шаф також виконані в подібному тоні, що створює чудову композицію зі стінами.

Дуже світлий і дуже світлий аквамарин іноді розбивається на трохи більш темний колір натурального дерева. Зазвичай це можна побачити на підлозі або комоді, який є одним з основних аксесуарів кухні, суміщеної з їдальнею.

Аксесуари — тканини, які вас балують

В англійській кухні вирішальну роль грає вікно з різнокольоровими шторами. Дуже часто вибираються матеріали, покриті дрібними квіточками, завдяки яким пастельна кухня оживає. В якості прикраси стільців також використовуються тканини — подушки для сидінь і спинки з декоративними бантами і зав’язками. Матеріали з ніжним квітковим акцентом і кліткою можна зустріти і на скатертинах, які прекрасно гладяться на дерев’яному столі.

Нарешті, оббивний матеріал — найчастіше м’яка замша зустрічається і на кріслі, яке часто зустрічається на кухні і в їдальні, з’єднаних таким чином з місцем для відпочинку і сімейних посиденьок.

Шафи, в які може поміститися всі

Для англійської кухні характерне, як правило, дуже значне поширення ящиків і шаф. Здається, що все це ідеально підходить для даного простору, як якщо б ми хотіли розвивати кожну, навіть найменшу область. Завдяки цьому ми отримуємо сегмент, в якому можемо розмістити всю необхідну кухонну техніку.

Кухонні шафи, крім незаперечної функціональності, ще й дуже красиві. Їх характерна риса — неймовірне майстерність — декоративні, різьблені ручки і куточки. Часто привертає увагу елемент — це вітражі з підсвічуванням.

У красивою і дуже атмосферною англійської кухні повинно бути місце острову. Англійці люблять ставити на неї живі квіти, порцеляновий посуд, свічки, підноси з великою кількістю красивих прикрас ручної роботи, тому що саме в цих найдрібніших елементах криється саме почуття до цієї класичної, трохи королівської стилістиці.