Шредери у побутовій раковині – за і проти

- Advertisement -

Шредери у побутовій раковині – за і проти

Подрібнювачі відходів, також відомі як млини, в нашій країні поки що не набули особливої ​​популярності. Однак це не означає, що вони не приносять користі. Варто поглянути на це американське рішення і подумати про установку подрібнювача в нашому домі.

Перший пристрій такого типу було запатентовано в США в 1935 році і було винайдено людиною, який хотів полегшити роботу своєї дружини на кухні. Сьогодні подрібнювачі сміття є постійним пристосуванням в американських будинках, а в деяких частинах країни навіть обов’язкові. Млини безумовно полегшують роботу на кухні, тому дивує їх низька популярність на нашому задньому дворі.

Як працюють подрібнювачі?

У зливний отвір в раковині встановлюється електрична шліфувальна машина, подрібнююча залишки. Його основний елемент – обертові пластини, але тут немає ні ножів, ні лез. Процес подрібнення відбувається за рахунок дії відцентрової сили, яка руйнує і притискає харчові залишки до розміру близько 2 мм. Подрібнені таким чином залишки змиваються прямо в каналізацію під впливом води. Якщо ми встановлюємо кавомолку у себе вдома, не забудьте промити залишки холодною водою, яка забезпечує охолодження кавомолки.

Переваги наявності кавомолки в мийці

Подрібнювачі не обмежуються тільки подрібненням їжі. Вони також відмінно справляються з іншими забрудненнями, які часто забивають нашу раковину. Тому ми можемо подрібнити шкірку овочів і фруктів, яєчні шкаралупи, кавову і чайну гущу і залишки вечері – макарони, рис або навіть хліб. Це має далекосяжні наслідки – при використанні подрібнювача в сміттєву корзину потрапляє тільки так званий сухий сміття. У односімейних будинках ми можемо дозволити собі компостер, але, наприклад, в будинках з цим можуть виникнути проблеми. Тому органічні відходи не складаються в наші сміттєві баки, і нам не загрожує неприємний запах з контейнера, який спорожняється дуже рідко.

Шредер на практиці

Дивлячись на подрібнювачі металобрухту, можна задуматися про його практичну сторону. Навіть якщо у нас вдома є посудомийна машина, ми спочатку обполіскувати все залишки на тарілках в раковині. Точно так само і миття під проточною водою – все залишки потрапляють в нашу раковину, часто забиваючи її. Ми використовуємо різні типи сітчастих фільтрів, які, однак, не забезпечують повною прохідності труб. Подрібнені подрібнювачем харчові залишки настільки малі, що ні осідають на каналізаційних трубах і не забивають їх. Це рішення дуже екологічне, адже кількість використовуваної води абсолютно не збільшується, а хімічний склад стічних вод з раковини зі встановленою шліфувальною машиною не сильно відрізняється від класичного.

- Advertisement -
- Advertisement -