Як ефектно поєднати сучасність зі стилем ретро?

Як ефектно поєднати сучасність зі стилем ретро?

Категорія: Підвісні світильники, Килими, Торшери

На перший погляд може здатися, що сучасне планування квартири повністю виключає ретро-стиль. Немає нічого більш неправильного — поєднання цих двох стилів можливо, і, більш того, це створює дуже цікавий ефект. Досить трохи творчості, і наш інтер’єр придбає абсолютно новий характер.

Сучасні інтер’єри подобаються не всім. Вони досить круті, зовсім не такі, як вдома, в яких ми виросли. Якщо ми мріємо про простому і елегантному інтер’єрі, але при цьому не хочемо повністю відірватися від минулого, то рішення — сміливе поєднання стилів.

Сучасні рішення з трохи минулим

У нас ретро-стиль асоціюється в першу чергу з минулим. Інтер’єри в цьому стилі елегантні і сповнені пишноти, іноді навіть переважної. Ретро — це не тільки масивні меблі, а й феноменальні аксесуари і деталі. Вони розсіюють холод сучасних рішень, надаючи інтер’єру домашнє тепло. Поєднуючи ретро і сучасність в одній кімнаті, слід пам’ятати про правильне балансі пропорцій. З цим легко переборщити, і наша квартира може стати навіть трохи вульгарною.

Ретро елементи на кухні і у вітальні

Сучасні інтер’єри відрізняються відкритістю і простором. У невеликих квартирах ми можемо домогтися цього ефекту, об’єднавши кухню з вітальні. Таким чином, нам також буде простіше відображати ретро-елементи. Сучасні кухонні меблі відмінно гармонує зі стильним дерев’яним столом, а оновлений сервант з антикварного ринку додасть інтер’єру неповторний характер.

Важливо поєднання кольорів — можна змішувати сміливі рішення або дотримуватися однієї колірної гами. У менш ексцентричних і контрастних композиціях сучасність з класикою і витонченість з простотою зливаються тонким і делікатним чином. Сам підлогу теж може змінити інтер’єр. Ми можемо замінити популярні панелі масивними дошками — вони добре підійдуть як у вітальні, так і на кухні та у ванній.

надихаючі аксесуари

Аксесуари, тобто елемент оформлення, про який ми часто забуваємо, можуть додати інтер’єру зовсім інший вигляд. Сувеніри від бабусь і дідусів або дрібнички, знайдені на барахолці, — елементи, які не варто ховати в гардеробі. У нашій квартирі комфорт домочадців є найважливішим — якщо ми любимо оточувати себе різними аксесуарами, які нагадують нам про поїздки або важливих моментах, ми не повинні відмовлятися від них. Однак при зборі і зберіганні речей слід проявляти помірність, щоб не створювати враження хаосу і безладу.