Щільна шерсть в інтер’єрі

Щільна шерсть в інтер’єрі

Категорія: Килими

Ідей по дизайну інтер’єру дуже багато. Крім традиційних меблів і загальнодоступних прикрас, ми також можемо вибрати інші прикраси. Рідше в інтер’єрах, але не менш красивими і стильними будуть вироби з щільною вовни.

Для інтер’єрної моди

У більшості з нас шерсть асоціюється з теплими светрами, шарфами і в’язаними шапками.
Тим часом мода на нього з’явилася і в інтер’єрах — спочатку тільки скандинавських, сьогодні ще й багатьох інших. Вовняні прикраси за рахунок ажурною форми додають приміщенням легкості, хоча в багатьох випадках вони виконані з міцних і якісних матеріалів. Вони виготовляються з використанням дуже великий (метр) дроту, що дозволяє отримувати чисті переплетення. Завдяки їм кімнати здаються затишними і теплими. Якщо ви додасте до нього різноманітні насичені або приглушені кольори, ми отримаємо прикраси, які підходять для будь-якого інтер’єру.

Де і як використовувати густу шерсть

Аксесуари з товстої вовни будуть використовуватися в більшості побутових приміщень. Доступне обладнання включає, серед іншого, пуфи, сидіння і стільці. Вони мають форму сплюснених сфер, великих подушок різної форми, на яких можна сісти і лягти, або табуретів або табуретів з оригінальними товстими сидіннями. Деякі з них також можна використовувати як невеликі столики з незвичайними стільницями.

Ще більш цікаве рішення — використання вовни в незвичайному поєднанні. Йдеться, наприклад, про вовняних абажурах, кришках для каструль, кришках для свічників або кошиках різних розмірів. Такі звичайні речі, які можна знайти в багатьох будинках, набувають абсолютно нове, оригінальне обличчя завдяки використанню вовни.

В першу чергу шерсть асоціюється з текстилем. У комплекті з пуфами і стільцями ми також можемо придбати килими грубого плетіння (наприклад, круглі), наволочки, ковдри і покривала. Інтер’єр, оснащений такою прикрасою, стане більш затишним і домашнім.

Великою перевагою вовняних прикрас є їх доступність в повній кольоровій гамі, а також можливість використання різних візерунків, відомих, наприклад, на типових зимових светрах. В результаті ці прикраси набувають неповторний характер, який відмінно вписується в атмосферу осінньо-зимового сезону.

Чим більше вовни в інтер’єрі, тим тепліше і затишніше він стає. Цей матеріал буде працювати в багатьох аранжуваннях, як в скандинавському, так і в сучасному мінімалістичному стилі. Ми можемо комбінувати різні аксесуари з вовни або використовувати кілька однакових речей. Шерсть — ідеальне доповнення до спальні або вітальні, але ми дійсно можемо використовувати її скрізь, де ми бачимо необхідність пом’якшити грубу і прохолодну обробку.