Пол в спальні — яким він повинен бути?

Пол в спальні — яким він повинен бути?

Галузь: Паркет, Підлоги ПВХ, Килимові покриття

Пол в спальні використовується рідко, тому орієнтуватися на високу міцність матеріалу не доводиться. Перш за все, він повинен забезпечувати зручність використання і сприяти вечірньому розслабленню і відпочинку.

Вставши з ліжка, приємно відчувати теплий і приємний на дотик матеріал під босими ногами. Тому варто вибирати поверхню, яка не мажеться занадто швидко і легко чиститься. На щастя, у нас є з чого вибрати.

А як щодо спальні алергіка і маленьку дитину?

У такій спальні доводиться відмовитися від килимів з довгою щетиною і будь-яких тканин з натуральних матеріалів, наприклад, вовни — вони накопичують велику кількість пилу, що сприяє існуванню кліщів. Панелі теж не підійдуть, оскільки володіють електростатичними властивостями (притягують пил).

У спальні алергіка і маленьку дитину (якому на початку життя доводиться забезпечувати практично стерильні умови) найкраще підійдуть килими з акрилових або поліпропіленових волокон. Вони не вбирають вологу, тому сприйнятливість до розвитку мікроорганізмів зведена до мінімуму, їх легко чистити (пил осідає між волокнами і не спливає, тому її легко втягувати пилососом), міцні, стійкі до стирання, що не знебарвлюються і не вигоряють.

Увага! Деякі килими обклеєні піною, в якій міститься формальдегід — неприємний запах відчувається навіть кілька місяців.

Килимове покриття для підлоги — популярне рішення

Одним з найбільш часто використовуваних підлогових покриттів в спальнях є килимове покриття. Він м’який, приємний на дотик, ізолює від холоду і приглушує звуки, що доносяться з нижніх приміщень. Навпаки, вовняне килимове покриття додатково підтримує регулювання вологості в приміщенні (вбирає зайву вологу і повертає її, коли повітря дуже сухе). На жаль, у цього рішення є і свої недоліки — на килимі накопичується велика кількість пилу, тому потрібно частіше прибирання пилососом, а також необхідна прання.

Увага! Килими мають такі ж властивості.

Вагонка — матеріали і спосіб плетіння.

Верхня частина підлогового покриття (фліс) може бути виготовлена ​​з натуральних волокон — вовни, кокоса, бавовни, сизалю — або з синтетичних волокон — акрилу, поліпропілену, поліаміду (також доступні комбінації цих двох типів волокон). У свою чергу нижня частина (підкладка) може бути з джуту, фетру або поліпропіленової сітки. Підлога можна плести по-різному, і тип плетіння впливає на їх довговічність. Ми використовуємо, зокрема, петлеве переплетення (коротка щетина), велюровое (прямий і рівний ворс) або кошлате (довгі і густі щетинки).

Для спальні для підлоги також вибирають інші матеріали (але з різних причин вони менш популярні): — пробка — можна покласти панно або плитку; він теплий, тихий, гнучкий, не притягає пил і легко чиститься. Його можна додатково захистити лаком — після такої обробки він стане сприйнятливим до подряпин, і лакування доведеться повторювати регулярно, кожні кілька років, але можна буде відновити його (це неможливо в разі коркового покриття. З вінілом). панно, а також для вирізання з рулону. Він дуже запорошений, тому вимагає частого прибирання підлоги пилососом і миття підлог. — Панелі — так само, як лінолеум, мають електростатичними властивостями, тому пил на них осідає дуже швидко. Вони відносно дешеві і прості в установці.