Оснащення для ванної, що полегшує прибирання

Оснащення для ванної, що полегшує прибирання

Категорія: Вішалки для умивальника, Губки, Комоди, Дзеркальні

Ідея полірування дзеркала, миття ванни і підлоги — не обов’язково те, про що ми мріємо. Тоді було б ідеально, якби всі роботи виконувалися швидко.

Сьогоднішній дуже широкий асортимент магазинів DIY дозволяє нам вибрати величезний асортимент товарів, необхідних для оснащення ванної кімнати, серед яких ми також можемо знайти ті, які полегшують швидку прибирання.

Про якому обладнанні йде мова?

1. Санітарне обладнання

Тут важливий не стільки тип, скільки установка самого обладнання. Чим більше інсталяцій ми встановимо в стіні, щоб вони були вбудованими, тим менше місця залишиться для подальшої прибирання. Хорошою альтернативою тут стане гарнітур для унітазу, умивальника і біде. Давайте замислимося, адже саме нижні елементи перерахованих вище аксесуарів доставляють нам найбільше проблем при чищенні.

Нарешті, варто знати, що приховані сантехнічні пристрої забезпечують набагато кращий естетичний і декоративний ефект у ванній кімнаті.

2. Якщо шафи тільки замкнені

Загалом, краще за все дотримуватися правила: чим більше речей ви покладете в шафи, тим менше буде хаосу в кімнаті. Шафи замикаються фасадами — це ідея, щоб заховати косметику, засоби для чищення та інші необхідні, але не дуже привабливі елементи нашого сантехнічного гарнітура. Якщо, до того ж, в наших шафах є добре розташовані всередині полки, в які ми можемо вмістити дрібні і великі речі (при цьому добре розсортовані), то ми не будемо витрачати час на пошуки крему, зубної пасти або зубної щітки.

3. Акрил і знову акрил

Поверхні з акрилу особливо легко чистяться. Верхній шар виконаний з термореактивної порошкової фарби, яка знижує поширення мікроорганізмів і полегшує очистку. Вапняний наліт важче осідає на акрилі, в ньому не накопичуються бактерії і грибки, він не вступає в реакцію з миючими речовинами.

4. Вибирайте гладкі поверхні.

Якщо поверхні ванної кімнати додатково покрити шаром гідрофобного покриття, ми можемо бути впевнені, що бруд не буде до них сильно прилипати, і для її видалення досить традиційної ганчірки, наприклад серветки з мікрофібри.

Спогад! Ідеальний захисний шар — це емаль, у якій немає часу, її поверхню легше очищається і не накопичує статичну заряд, тому пил і бруд збираються складніше.

5. А стіни?

Стіни найкраще облицьовувати керамічною плиткою. По-перше, їх легко чистити, по-друге, вони стійкі до вологи.

У нас можна купити глазуровану або фаянсовий плитку. Варто знати, що глазурування глазурі знижує її водопоглинання і полегшує очистку. Останнім часом стала популярною і настінна плитка, виготовлена ​​за технологією монопороза. Це дозволяє добитися великих розмірів, ніж глазур, і тим самим зменшити кількість трудноочіщаемих стиків.