Інструменти, необхідні для основних фасадних робіт

Інструменти, необхідні для основних фасадних робіт

Категорія: Сходи, Сходи, Плоскі, Плоскі

Якщо ми вирішимо самостійно усунути дрібні дефекти на фасаді, нам будуть потрібні базові знання та інструменти, які допоможуть нам виконати кожне завдання.

Спецодяг

По-перше, ми повинні укомплектувати відповідний робочий одяг. Фасадні роботи вимагають, щоб ми були повністю функціональними, тому наша одяг повинен не тільки захищати нас, але і бути функціональною. Надзвичайно важливі міцні рукавички, які підходять нашим рукам. Іноді який-небудь предмет, наприклад молоток, може впасти вам на ногу, тому варто закріпити його за допомогою відповідної робочої взуття, яка також повинна бути досить зручною, щоб ми могли ефективно переміщатися в ньому на будівельних лісах. Також варто подумати про робочих брюках або комбінезоне.- комбінезон ідеально підходить для виключно жарких днів. Їх перевага — корисні кишені, в які ми можемо покласти дрібніші інструменти та аксесуари. При ремонті фасаду необхідно буде захистити очі у вигляді захисних окулярів і каски, які слід носити при виконанні будь-яких фасадних робіт.

Риштування та драбини

Це пристрої, без яких ніякі висотні роботи будуть неможливі. На ринку доступні спеціалізовані фасадні ліси — найчастіше це каркасні пристрою. Мобільні підмостки також можуть бути хорошим вибором, так як їх надзвичайно легко транспортувати і збирати — для їх установки не потрібні інструменти. Сходи знадобиться особливо для допоміжних робіт і всюди, де можна пройти через будівельні ліси. Для великих будівель буде ефективна телескопічна висувна драбина, а для невеликих будівель ідеально підійде спеціалізована шарнірна сходи, яка в розкладеному вигляді утворює платформу, яка в багатьох випадках може замінити будівельні ліси.

Підготовка і захист поверхні

Йдеться, перш за все, про ретельному очищенню зовнішніх стін нашого будинку. Найкориснішим тут буде мийка високого тиску, завдяки якій ми можемо ідеально очистити поверхню. Ми також повинні пам’ятати, що наші фасади повинні бути надійно захищені від впливу мохів, водоростей, лишайників і навіть грибків, тому вам варто озброїтися розпилювачем для нанесення спеціальних захисних засобів. При підготовці до ремонту, оновлення, грунтовки, фарбування або навіть обробці фасаду не можна забувати про правильне закріпленні вікон і дверей захисною стрічкою.

Грунтовка і фарбування

Це дії, які ми часто вирішуємо робити самі. Загрунтувавши і пофарбувавши фасад, необхідно не забути підготувати
відповідний грунт і якісну фарбу. Не менш важливі інструменти, які дозволять нам проводити ці процедури. Мова тут йде в першу чергу про валику — перед покупкою варто звернути увагу, адаптований він до поверхні, на якій ми збираємося працювати. Варто оснастити каток телескопічною ручкою для збільшення вильоту. Вибір кистей також матиме вирішальне значеніе.- одна з них повинна бути плоскою, а інша круглої — щітки зі змішаною щетиною з високою всмоктуючою здатністю надзвичайно ефективні. Щоб наша робота була максимально комфортної та ефективної, у нас також повинна бути ємність з фарбою і сітка для зливу фарби з валика.

ремонт

Якщо наша головна мета — усунути незначні пошкодження фасаду нашого будинку, що також дуже часто пов’язане з його повним оновленням, ми не повинні забувати озброїтися такими простими інструментами, як молоток і пробійник. Цей набір допоможе нам позбутися від бракованих елементів — місць, де утворилися різні порожнини і тріщини. У такій ситуації також знадобляться скребок і шпатель. При ремонті також може стати в нагоді металева щітка. Незамінним інструментом, яким ми зможемо ефективно заповнити порожнини, стане пістолет з герметиком.