Якщо ми уважно розглянемо фарбу і познайомимося з її маркуванням

- Advertisement -

Категорія: Фарби для кухні та ванної

Брудні стіни з видимими слідами використання – не найкраща вітрина для нашої квартири. Все частіше ми вирішуємо фарбувати стіни миються фарбами.

Миються фарби ідеально підходять для приміщень, які дуже схильні до забруднення. Ось чому ми використовуємо їх на наших кухнях і в коридорах, часто також в дитячих кімнатах. В силу своїх властивостей вони досить дорогі, але про їх довговічності слід пам’ятати. Тому варто задуматися, що нам вигідніше: вкласти гроші в більш якісне фарбування і без проблем видалити бруд або через кілька років перефарбувати всю квартиру.

Переваги миються фарб

Миються фарби, часто також звані миються, відрізняються високою водостійкістю. У фарбах цього типу використовується поліакрилова смола, що робить їх надзвичайно гнучкими. В результаті на поверхнях, пофарбованих цим типом фарби, важко відобразити сліди. Однак якщо стіна забруднилася, досить використовувати чисту воду і губку. У нас є гарантія, що на стінах не залишиться слідів бруду і не зміниться колір фарби. Безсумнівною перевагою миються фарб є їх висока ефективність. 1 літра фарби достатньо, щоб покрити від 10 до 15 м2 поверхні.

У місцях, особливо схильних до забруднення, рекомендується двічі пофарбувати, щоб домогтися максимальної стійкості до прання. Ми можемо наносити їх не тільки на цементні штукатурки, але і на бетон, гіпс, а також на дерев’яні і деревні підстави. Однак на ринку доступні різні типи миються фарб. Тому важливо правильно вибрати фарбу для кімнати, щоб вона найкраще виконувала свою роль. Також важливі ступінь блиску фарби, а також ефективність і покриваність.

Яку фарбу вибрати?

Якщо ми уважно розглянемо фарбу і познайомимося з її маркуванням, ми виявимо, що фарби діляться на п’ять класів. Фактично, тільки класи I і II гарантують нам, що продукт буде довговічним і стійким до стирання. Вся інформація про властивості фарби повинна бути включена в технічний паспорт продукту. Якщо такої інформації немає, вкладатися в таку фарбу не варто. Випробування на стійкість фарби визначається стандартом ISO 11998. Клас фарби визначає кількість циклів очищення і подальше зменшення товщини покриття.

- Advertisement -
- Advertisement -