Монтаж дверної коробки без секретів

Монтаж дверної коробки без секретів

Категорія: Фіксовані рами, Регульовані рами, Розпірки, Фіксовані рами, Регульовані рами

Якщо ми замінюємо старі двері на нову, слід прийняти рішення про можливу заміну дверної коробки. Завжди варто купувати набір — це гарантія, що обидва елементи підійдуть.

Необхідні інструменти:

— дверна рама
— монтажна піна
— дерев’яні клини
— дюбеля / монтажні анкери
— спиртової рівень
— кутова штанга
— молоток, рулетка
— пила, ніж
— розпірки, глухий поріг
— дриль, свердла по дереву і свердла по бетону (widia)
— силікон / будівельний розчин
— захисні смуги / кутові смуги

На ринку є рамки з фіксованою шириною і регульовані, які стають все більш популярними. Все завдяки простій збірці і можливості обробки каркаса планками, що дає естетичний і цікавий візуальний ефект. Дверну коробку слід підбирати відповідно до правої або лівої двері, а при регульованої дверної коробки слід враховувати товщину стіни.

Увага! Для монтажу міжкімнатних дверних коробок можна використовувати тільки монтажну піну. Однак краще посилити кріплення за допомогою анкерів або шпильок — такий стан представлено багатьма виробниками дверей. Зовнішні дверні коробки завжди необхідно фіксувати не тільки пінопластом, але і дюбелями або монтажними анкерами.

Збірка рами — як вона повинна виглядати?

Крок 1 — підготовка дверного отвору

Перед установкою або заміною дверної коробки уважно виміряйте дверний проріз. Отвір повинен бути приблизно на 2 см ширше дверної коробки і приблизно на 1-1,5 см вище. Краї стін в дверному отворі повинні бути рівними, перед установкою дверної коробки необхідно усунути будь-які дефекти або недоліки штукатурки.

Крок 2 — вставка дверної коробки

Спочатку з’єднуємо наступні частини каркаса — їх часто продають елементами для самостійної збірки. Вставте раму в правильно підготовлений дверний проріз, а потім за допомогою кутову планку, щоб переконатися, що рама рами має прямий кут в кожному кутку, і використовуйте спиртової рівень, щоб переконатися, що настройка по відношенню до вертикалі і горизонталі правильні (дерев’яні клини дозволяють вирівняти відстань між рамою і стіною). які можуть бути висунуті або вставлені в міру необхідності). Наступним кроком буде закріплення каркаса підкосами і глухим порогом (якщо він є в комплекті).

Укладаємо стійки зверху, щоразу перевіряючи, чи дотримуються прямі кути, а також вертикальність і горизонтальність. Переконайтеся, що одна з розпірок стоїть на підлозі.

Крок 3 — правильна фіксація дверної коробки

Після заклинювання рами варто приміряти стулку і перевірити, чи підходять петлі і замок. Зазор між рамою і стулкою повинен складати приблизно 3-4 мм. Використовуючи відповідні свердла (в свою чергу, для дерева і бетону), проробляємо отвори в рамі і в стіні, дозволяючи вкручувати дюбеля або анкери. Рекомендується використовувати по 3 кріплення з кожного боку рами. Необхідно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити дверну коробку при вгвинчування шурупів.

Крок 4 — кріплення дверної коробки

Наступним кроком буде заповнення щілини монтажною піною, бажано піною низького тиску. Варто пам’ятати, що піна збільшує свій обсяг і занадто багато її може змістити дверну коробку. Після повного висихання видаліть надлишки піни (дотримуйтесь інструкцій виробника) гострим ножем. Після висихання монтажної піни знімаємо також підкоси, клини (для цього знадобиться пила) і глухий поріг. Шар поролону закріплюється силіконом або будівельним розчином, також його можна покрити малярськими смугами під колір каркаса. Якщо ми вибираємо регульовані оправи з тасьмою, ми використовуємо для цього кутові планки. Потім затягніть анкери або шпильки і замаскуйте їх заглушками.