Гіпсові камені — відмінна і дуже дешева альтернатива іншим, досить дорогим натуральним матеріалам

Якщо ми хочемо, щоб вітальня мала сучасний вигляд, відповідний дизайнерських меблів і обробці, варто подумати про вибір декоративного каменю. Стіни, оброблені цим матеріалом, проводять позитивне враження, а їх виконання коштує недорого.

Гіпсові камені — відмінна і дуже дешева альтернатива іншим, досить дорогим натуральним матеріалам. Такий орнамент підійде практично до будь-якого дому, в якому б стилі він не був оформлений. Після вибору правильного кольору і відтінку все це може змінити нашу вітальню до невпізнання.

Цей матеріал можна встановити практично на будь-яку поверхню. Його збірка відносно проста і безпроблемне, тому розібратися з нею йде без допомоги фахівця. Для цього нам не потрібні великі навички або складні інструменти — нам знадобляться: спиртовий рівень, лінійка, пила по дереву, наждачний папір і клей. З чого почати роботу?

підготовка стіни

Перед укладанням гіпсового каменю стіну необхідно для цього як слід підготувати — спочатку ретельно очистити малярським милом, а коли висохне, ретельно прогрунтувати. Праймер можна наносити широким пензлем або звичайним валиком. Однак важливо робити це рівномірно.

шліфування

Дочекавшись висихання грунту, можна підготувати плитку до укладання. Для цього варто ретельно вирівняти їх дно наждачним папером або болгаркою — штукатурка в цьому місці не завжди рівна. Це завдання важлива для подальшої роботи.

склеювання

Коли грунтовка повністю просочиться стіною (зазвичай це займає близько доби), можна приступати до приклеювання плитки. Для цього на нижню частину кожної з них наносимо еластичний клей, покриваючи переважну частину поверхні. Нанесення на стіну ми починаємо знизу, намагаючись з самого початку підтримувати ідеальний рівень.

обрізка

Місця, де необхідно буде підігнати камінь під потрібний розмір або форму, слід ретельно виміряти, перенести малюнок на плитку і вирізати бажано пилкою по дереву.

Таким чином, ми покриваємо плиткою всю заздалегідь заплановану поверхню, час від часу перевіряючи рівень за допомогою спиртового рівня, щоб підтримувати відповідний рівень. Після наклеювання останньої плитки потрібно залишити все приблизно на 24 години, щоб клей встиг схопитися. На цьому наша робота закінчується.

Гіпсовий камінь — це дуже красиве і дешеве прикраса для нашої вітальні. Що важливо, ми можемо встановити самі, заощадивши при цьому на залученні фахівця. Якщо ми хочемо за невелику плату оживити наш салон, таке рішення може виявитися в яблучко.