Кухня — це кімната, в якій ми часто зупиняємося і в якій переважають особливі умови

Кухня — це кімната, в якій ми часто зупиняємося і в якій переважають особливі умови. Підвищена вологість і температура роблять основним завданням вікна в цьому приміщенні повітрообмін. Яке вікно вибрати, щоб кухня була практичною і виконувала свою функцію?

Вікно кухні — велика перевага квартири. Завдяки йому приміщення висвітлюється природним світлом, а повітрообмін полегшується. На що звернути увагу при заміні кухонного вікна?

Не відкриваються, відкидається або похило-поворотне вікно?

На ринку представлено безліч моделей вікон. Неоткриваемость зустрічається найрідше — у випадку з маленькими квартирами і одним вікном на кухні вони просто недоцільні. Однак, якщо на нашій кухні більш одного вікна, одне з них може не відкриватися. Однак слід враховувати поверх, на якому ми живемо. Одноповерхові вікна, навіть незнімні, легко чистяться зовні. Однак, якщо ми живемо вище першого поверху, який не відчиняється вікно буде дуже важко мити. Точно так же, коли справа стосується тільки відкидних вікон — вони найкраще підходять для першого поверху. Практичним рішенням в кожному випадку є відкидні і поворотні вікна, які потрібно тільки нахиляти, щоб провітрити квартиру, і відкривати, щоб мити їх.

Питання вентиляції також пов’язаний з вибором типу вікна. Відкидного вікна досить, щоб провітрити кухню. Ми також можемо вибрати тип, який дозволяє тільки роздрукувати фітинги, що буде працювати, особливо в холодні дні. Також варто подумати про установку віконних вентиляторів, які забезпечать правильну циркуляцію повітря без необхідності регулярно відкривати вікно.

правильна збірка

При виборі моделі вікна не менш важливо встановити її і врізати в стіну на потрібній висоті. Якщо ми плануємо розмістити кухонні меблі під вікном, рівень стільниці має дорівнювати площині підвіконня — останній тоді буде практичним продовженням стільниці. У цьому випадку підійде поворотно-відкидне вікно, але також варто розглянути модель, яка відкривається тільки зверху, а нижня частина залишається нерухомою. Пам’ятайте, що кухонні вікна повинні відкриватися всередину, а розсувна стулка буде займати більше місця, чим більше вона буде. Також слід пам’ятати, що висоту вікна в отворі слід узгоджувати з планами облаштування. Його слід вибирати таким чином, щоб підвіконня не встановлювався занадто низько або занадто високо по відношенню до решти обладнання,

Безпека і догляд

Кухонні вікна теж повинні бути безпечними, особливо коли ми живемо на першому поверсі. Тому варто вибрати модель, яка після зняття стулки з рами залишається заблокованою, а положення ручки не виявляє протікання. Захист від зловмисників також забезпечить скло з безпечного скла.

Через мікроклімату на кухні найкращим рішенням буде вибрати вікна з гладкими рамами і склопакетами. Вони забезпечують легкий догляд і зменшують прилипання частинок бруду і жиру.