Невідповідність дизайну розмірами ділянки — окремий гараж

Нездатність адаптувати дизайн до потреб — перш ніж ми вирішимо побудувати гараж, варто подумати, для чого він буде використовуватися і якого розміру він повинен бути. Якщо у нас дві машини, вам знадобиться гараж на дві машини замість однієї. Якщо він буде використовуватися додатково як майстерня або склад, де ми зберігаємо, наприклад, садовий інвентар або велосипеди, його площа повинна бути відповідно більше. Якщо не брати до уваги всі функції, які повинен виконувати наш гараж, він не буде працювати і не буде відповідати нашим потребам.

Невідповідність дизайну розмірами ділянки — окремий гараж на невеликій ділянці — непрактично рішення, що обмежує простір кожного саду. При виборі проекту гаража слід враховувати габарити ділянки. На невеликій площі краще підійде кімната, вбудована в корпус будівлі, на великий ми можемо вибрати окремо розташована будівля далеко від дому.

Неправильне розташування гаража — гараж в корпусі будівлі повинен розташовуватися з його північного боку, щоб не обмежувати доступ денного світла в житлові приміщення. Крім того, в залежності від функції нашого гаража, виберемо відповідний тип. Приміщення в блоці будинку забезпечує прямий доступ до нього з дому, а віддаленість від нього обмежує потрапляння шуму і запахів в квартиру. Взимку він також не вимагає витрат на опалення. Таким чином, розташування нашого гаража впливає на комфорт проживання в будинку, а також на експлуатаційні витрати.

Стилістичне невідповідність — гараж, оброблений в зовсім іншому стилі, ніж наш будинок, а також з непропорційними розмірами, іншою формою даху або кутом її нахилу помітно порушать гармонію нашого ділянки. Як вбудовані в корпус будівлі, так і окремо стоять повинні бути виготовлені з однакових або подібних матеріалів.

Погана вентиляція або її відсутність — кожен гараж, навіть неопалювальний і окремо стоїть, повинен мати відповідну систему вентиляції. Для неопалюваних приміщень досить тільки вентиляційних отворів в стінах. Однак проблема полягає в неправильному воздухообмене в гаражах, які є невід’ємною частиною будинку. Тут повітря, забруднене вихлопними газами, може засмоктуватися в житлову кімнату. У цій ситуації найкращим рішенням буде установка автоматичного вентилятора, який запускається при кожному вході в гараж і продовжує працювати деякий час після виходу з нього.

Невідповідна система опалення — гараж виконує зовсім іншу функцію, ніж житлові приміщення, тому нам не потрібно підтримувати в ньому таку ж температуру, як вдома. У разі кімнати в багатоквартирному будинку досить використовувати систему опалення, яка використовується в будинку, і встановити один радіатор, який буде підтримувати температуру в гаражі на кілька градусів вище нуля, хоча це не завжди потрібно. Окремий гараж найкраще утеплити при будівництві. У будь-якому випадку, час від часу буде корисно додаткове опалення, наприклад, електронагрівачем. Таким чином ми скоротимо витрати, пов’язані з експлуатацією гаража.

Немає доступу або його непрацездатність — для працездатності нашого гаража необхідний зручний під’їзд. Відсутність визначеного шляху, а також незручний вхід, що вимагає безлічі маневрів, не тільки нефункціональні, а й розчаровують. Кращий шлях веде по прямій від в’їзних воріт до будинку до гаража.