Зазвичай ми йдемо в меблевий магазин за письмовим столом або вибираємо готовий екземпляр з каталогу

Зазвичай ми йдемо в меблевий магазин за письмовим столом або вибираємо готовий екземпляр з каталогу. Якщо не обладнувати всю квартиру або офіс з самого початку, ми можемо зіткнутися з труднощами при адаптації його до існуючої плануванні. Однак доклавши трохи зусиль і трохи творчості, ми можемо самі зробити пристойний стіл — він буде дешевше і краще виправдає наші очікування.

Як це зробити?

По-перше, давайте визначимо, де буде розташовуватися стіл, і скорегуємо наші вимоги з точки зору його розміру і форми відповідно до фактичного доступним простором. Ми повинні враховувати, скільки місця нам потрібно для роботи, на який денне світло ми розраховуємо, чи потрібно нам додаткове місце для зберігання речей і чи не буде наша меблі ні з чим стикатися. Ми також повинні вирішити, чи хочемо ми, щоб наш стіл був портативним чи ні. В першу чергу

— Давайте виберемо підходяще місце для роботи — не тільки кімнату, але і конкретний кут, під яким повинен стояти наш стіл. Нам слід керуватися кількістю і якістю денного світла, доступом до свіжого повітря, відносної тишею і відповідною атмосферою, що сприяє зосередженню уваги на роботі.

— Давайте виміряємо доступне і вбрання простір (уздовж і поперек), щоб з’ясувати, які розміри ми повинні враховувати при конструюванні нашого столу.

— Давайте встановимо оптимальну для нас висоту столу — вона повинна бути від 72 до 75 см, але ми повинні достатньо точно підігнати її під свій зріст. Для високих людей стільниця конструюється висотою 80-85 см.

— Давайте подивимося, наскільки глибока стільниця нам потрібна — для роботи на комп’ютері потрібно вибрати більш глибоку, щоб можна було легко просунути ноги під стіл і зручно розташувати на ньому лікті і зап’ястя. Глибина нашого предмета меблів повинна бути не менше 60 см, але це залежить від індивідуальних потреб і типу роботи, яку ми будемо з ним робити. Оптимальна глибина для комп’ютерного столу — 80 см.

З чого ми можемо побудувати наш стіл?

Є багато способів зробити меблі для роботи своїми руками, і тільки нам вирішувати, як вона буде виглядати. З цієї причини вибір матеріалів — ще один важливий момент в процесі створення. Що ми можемо використовувати, щоб зробити це самі?

1. Стільниця

Для початку давайте подумаємо, з чого ми хочемо сконструювати стільницю — від її ваги та розміру буде залежати виконання ніжок або опор. Які у нас є варіанти?

Дерево — масив дерева буде міцним і елегантним. У нас можна замовити стільницю на замовлення у теслі або в магазині DIY, або купити готовий стіл — з бука, дуба або сосни. Також ми зможемо вирішити, як буде виглядати наш стіл, вибравши необроблене або просочене дерево. В обох випадках ми можемо легко змінити його зовнішній вигляд, пофарбувавши поверхню лаком, фарбою або морилкою.

Фанера — вона буде трохи легше дерева і її легше дістати. У нас також буде більше свободи у визначенні його товщини (оптимально 12-18 мм). Також ми можемо вибрати ламіновану фанеру, стійку до води, подряпин і бруду. Вартість його трохи менше, ніж у дерева.

Піддон -Европоддони як і раніше дуже популярні, і їх використання може бути різноманітним і надзвичайно дивним. Ми також будемо використовувати їх для створення стільниці і навіть столу цілком. Ми можемо побудувати з піддонів своєрідну вежу — завдяки гарній опорі, балансуванню і міцному кріпленню виступає поверхню утворює стільницю, на яку ми можемо поставити вирізане за розміром скло. Двоповерхові сходинки стелажа для піддонів можна використовувати для полиць і сидінь. Ми побудуємо стіл з трьох піддонів, який буде складатися з стелажа, утвореного двома піддонами, і робочого столу, тобто третього піддону, розміщеного поверх попередніх. На таку поверхню кладемо скло або інший матеріал, що маскує зазори між дошками і нерівності, отримуючи таким чином готовий стіл. Ми також можемо заповнити порожні місця дошками (взятими з інших піддонів) і створити однорідну поверхню,

2. Ніжки

Ніжки надзвичайно важливі в конструкції столу — вони витримують весь вага столу, визначають, чи варто він правильно і не розгойдується, а також мають ключове значення для того, наскільки зручно буде сидіти за ним. На цьому етапі створення письмового столу ми також можемо використовувати всі пласти нашої творчості — є багато способів зробити ніжки. Ось деякі приклади:

Кози — це найшвидший спосіб зробити письмовий стіл. Все, що вам потрібно, це стільниця середньої довжини (наприклад, 100-120 см) і дві козли, які можна придбати в будь-якому магазині DIY. Давайте просто згадаємо, що якщо ми виберемо цей варіант, нам також доведеться вкластися в товстий і жорсткий робочий стіл, і якщо ми хочемо створити дві робочі станції або просто розширити їх, ми поставимо ще одну козелку посередині — в даному випадку матеріал, з якого виготовлений поверхню столу не повинна бути такою товстою. Важливо, щоб ми зробили меблі таким чином, щоб вона не хиталася.

піддамся