Щоб зробити бетон високої якості, необхідно правильно підібрати пропорції

Категорія: Бетонні стяжки

Щоб зробити бетон високої якості, необхідно правильно підібрати пропорції інгредієнтів, а потім вміло змішати їх. Що потрібно пам’ятати і як зробити бетон з кращими властивостями?

Які інгредієнти?

Тип, кількість і якість використовуваних інгредієнтів визначають міцність бетону і консистенцію отриманої суміші. Основними складовими бетону є:

— Цемент — найчастіше використовується портландцемент (CEM I) або портландцемент з добавками (CEM II) або металургійний цемент (CEM III). Марки цементу (найбільш поширені: 32,5 або 42,5) вказують на міцність на стиск стандартного зразка розчину (куб зі стороною близько 15 см) після 28 днів затвердіння (в МПа). Цемент не повинен бути вивітрений, сирим або містити грудки.

— Агрегат, найкраще використовувати різної крупності, найчастіше це суміш дрібного піску і трохи більшого гравію. Пісок повинен становити близько 1/3 всього заповнювача. У заповнювачі не повинно бути домішок від дерева, частинок скла, торфу, орних або запорошених земель. Варто просіяти агрегати через сита.

— Вода, бажано незабруднене, за складом близька до питної.

— Добавки — зазвичай це хімічні речовини, які покращують або надають нашій бетонної суміші бажані властивості.

пропорції змішування

Бетон потрібно робити за певним рецептом. При створенні суміші використовуються стандарти і таблиці для визначення оптимальної рецептури на 1 куб. М суміші. У технічному описі проекту будинку зазвичай є вказівки і рекомендації щодо так званого бетонний клас. При виготовленні основного шару в одноквартирних будинках (також як шар тиску на терасах і як стяжка підлоги) застосовується так званий худий бетон, тобто це клас В 7,5 або В 10.

Для конструктивних елементів використовується бетон класу В 15 або В 20 (згідно нового маркування З 12/15 або С 16/20). Його можна використовувати, наприклад, для сходів, стрічкових фундаментів, стін, стель, покриття для підлоги на землі, вінків чи стовпів.

Під час будівельних робіт щодо легко зробити бетон низької міцності, але набагато складніше створити бетон високої міцності.

Слід пам’ятати, що занадто мало заповнювач в суміші або додавання великої кількості води значно знизить міцність і властивості бетону. Якщо ж маса надто густа, її розбавлення слід виробляти цементним розчином — через це ми завантажуємо не воду, а її суміш з цементом.

бетонна суміш

Консистенція суміші визначається в залежності від типу конструкції, для якої призначений бетон. Мова йде про співвідношення ваги цементу до води: чим воно менше, тим вище плинність суміші. У приватних будинках часто потрібно пластична, рідка або напіврідка консистенція.

Пісний бетон повинен мати консистенцію, аналогічну вологому грунті, тобто щільний пластик. Цементу в цій суміші мало, її складно ретельно перемішати в бетономішалці. Його простіше зробити і перемішати самостійно в підходящої ємності або навіть в самому котловані.

практичні поради

Взимку, восени або ранньою весною, коли температура невисока, варто додавати в суміш менше води (навіть приблизно на 10-20%) і, можливо, збагачувати бетон обраної добавкою.

Влітку в жарку погоду бетонну суміш слід берегти: особливо від вітру і сонячних променів. Ці фактори значно прискорюють випаровування води і застигання суміші. В результаті бетон швидко тріскається.

Протягом перших 7-14 днів рекомендується змочити бетон водою, щоб він склеївся повільно і ретельно. Але навіть при температурі нижче 10 градусів полив стає непотрібним. Потім бетон досить повільно сохне сам по собі. Протягом приблизно 12 годин після укладання свіжу суміш також добре захищати від сильного дощу, так як вона може вимити поверхню і змити цемент.

Ми змішуємо інгредієнти бетону не тільки в кількості, зазначеній в рецептах, а й в правильному порядку — спочатку ми використовуємо пісок, гравій і цемент, а потім додаємо воду. Однак, коли ми замішуємо в бетономішалці — спочатку наливаємо трохи води і додаємо цемент, потім присипаємо пісок і гравій, додаючи решту воду.

Час перемішування впливає на якість суміші та бетону з неї. Якщо компоненти перемішувати занадто довго, вони можуть расслоиться, що знизить міцність бетону. Час перемішування в основному залежить від консистенції суміші, але в середньому становить близько 5 хвилин.