Термін «готовий будинок» може бути нами неправильно зрозумілий

Категорія: Одностулкові двері, Кольорові фарби, Універсальна плитка

Термін «готовий будинок» може бути нами неправильно зрозумілий. Що важливо, зведення будинку за такою системою ще не означає повністю завершену споруду. Доведеться провести багато оздоблювальних робіт. Які і що на них вплине?

Будинок готовий, тобто …

Йдеться про будівлі, які зводяться завдяки збірним елементам. Після створення детального проекту на заводі готуються необхідні деталі для будівництва будинку. Орендована компанія перевозить їх у вказане місце і встановлює на заздалегідь підготовлені фундаменти. Ми маємо справу з цією ситуацією в основному в разі дерев’яних будинків і менш відомої в нашій країні технології сталевого каркаса.

Згідно договору

Які оздоблювальні роботи будуть потрібні після зведення будинку будівельною бригадою, в основному залежить від договору, який нам вдасться укласти. Цей документ повинен дуже точно визначати стан, в якому робота буде завершена. Найчастіше це так зване закрите сировину, що включає в себе: вступ зовнішніх і внутрішніх стін, опор, покрівлі, сходів, установку зовнішніх дверей і вікон, виконання стяжки підлоги. Цей тип контракту може також включати виконання монтажних з’єднань, укладання облицювання або виконання шпаклівки.

У такій ситуації дуже важливо уважно вивчити ринок будівельних компаній, які пропонують готові будинки. Завдяки цьому ми дізнаємося, які елементи входять в загальну пропозицію, які матеріали використовує команда і, нарешті, — які оздоблювальні роботи нам доведеться провести після завершення робіт компанії, яку ми найняли для зведення готового житловий будинок.

До будівельних робіт, які найчастіше включають обробку готового будинку, відносяться:

— установка міжкімнатних дверей,

— врізка внутрішніх підвіконь,

— установка плитки,

— установка підлог і плінтусів,

— установка сантехнічного обладнання,

— установка розеток,

— картина,

— монтаж гаражних воріт і пристрій проїзду,

— установка димоходу,

— виконання сантехнічних та електромонтажних робіт.