Їх використання дозволяє не тільки естетично обробити багато елементів ванної кімнати

Їх використання дозволяє не тільки естетично обробити багато елементів ванної кімнати, але і дозволяє заощадити простір — завдяки тому, що з’єднання приховані в стіні, інтер’єр здається більш просторим. Приховані системи дозволяють ефективно встановлювати монтажні з’єднання для умивальника, унітазу, біде або пісуара. Більший простір і комфорт використання ванної кімнати забезпечується також за рахунок приховування фурнітури — видно тільки естетичні ручки і розетки.

Приховування свербіння червень — таз

Умивальник можна закріпити на спеціальній монтажній стійці. Однак найбільш популярними рішеннями в даний час є тумби, тобто ніжки для ванни, а також тумби під умивальник. Завдяки їм ми можемо ефективно замаскувати каналізаційні та водопровідні труби в нашому умивальнику. Самим функціональним з усіх рішень є шафа, яка не лише відмінно закриває монтажні з’єднання, але також є корисним предметом меблів, в якому можна легко зберігати безліч аксесуарів для ванних кімнат. Вибираючи відповідну тумбу під умивальник, варто звернути увагу на її стійкість до частого впливу вологи у ванній.

Плити гіпсокартонні P L

Цей розчин не рекомендується для маскування з’єднань умивальників, але він ідеально підходить для інших місць. Що є причиною цього? При використанні гіпсокартону ми вирішуємо побудувати з’єднання, до яких у нас буде непростий доступ. Однак вони дозволяють нам ідеально закривати менш естетичні сантехнічні труби завдяки створенню додаткових стін і арок або розривів. Їх перевагою також є можливість установки точкового підсвічування і додаткових поличок для дрібних аксесуарів для ванної.