Ми часто недооцінюємо правильний спосіб кріплення двері

Ми часто недооцінюємо правильний спосіб кріплення двері до рами. Тим часом, права чи ліва двері — це залежить від напрямку її відкривання — дуже важливо для нашої безпеки і комфорту домашнього використання.

Перейти до наступного:
Право і ліво
Комфортні умови
Як правильно вибрати напрямок?
Право і ліво

Правильне визначення напряму відкриття дверей дуже важливо при покупці будь-якої моделі. Для цього дотримуйтесь гранично простого правила. Коли ми дивимося на двері так, що вона відкривається на нас, і її петлі зліва, а ручка справа, це ліві двері. Точно так же праві двері — це петля справа і ручка зліва.

Комфортні умови

На етапі проектування будинку слід враховувати, чи буде в даному приміщенні двері права чи ліва. Все це для того, щоб даний спосіб відкривання дверей був максимально зручним для більшості домочадців. Слід пам’ятати, що перед початком оздоблювальних робіт ми можемо вирішити, наприклад, з якого боку будуть розташовані вимикачі світла.

Вони, як відомо, завжди повинні бути прикріплені до петлі на тій стороні, на якій розташована ручка. Вирішуючи, які двері буде встановлена ​​в конкретному приміщенні, ми повинні враховувати її просторові умови, які означають як безпеку користувачів, так і елементи, з якими стикатиметься орна стулка, з особливим наголосом на меблі. Спосіб відкриття повинен забезпечувати нам максимальний комфорт і функціональність. Якщо традиційних дверей недостатньо для виконання цих умов, варто подумати про покупку зламаних або розсувних дверей.

 

Як правильно вибрати напрямок?

Тут в першу чергу слід звернути увагу на те, як ми пересуваємося по даній квартирі. Якщо ми найчастіше підходимо до дверей з правого боку, то вона повинна бути зліва і аналогічно — якщо ми підходимо до неї частіше з лівої сторони, двері повинні бути праворуч. Якщо ми маємо справу з ситуацією, коли двері в різні кімнати розташовані близько один до одного, їх слід встановлювати таким чином, щоб їх стулки не блокувати при відкритті і закритті. Якщо ж ми встановлюємо двері на сходах, вони повинні забезпечувати легкий баланс на майданчику при відкриванні.