У правильно побудованому будинку при ремонті цокольного поверху стіни можна покрити штукатуркою будь-якого типу

- Advertisement -

Підвал в нашому домі – особливе місце. Тут характерні умови, найчастіше холодно і волого. Ремонт будинку – прекрасна можливість поліпшити цей стан. Яку штукатурку вибрати, якщо попередній шар в поганому стані?

У правильно побудованому будинку при ремонті цокольного поверху стіни можна покрити штукатуркою будь-якого типу. Він досить сухий, тому підбирати спеціальний засіб для складних умов не потрібно. Однак це рідкісна ситуація, тому що ми асоціюємо підвал з місцем, де волого і від якого пахне цвіллю. Що могло бути причиною такого стану речей? Відповідь – вологість.

Погано зроблені або погано утеплені стіни будівлі викликають підйом води, який руйнівно впливає на стіни, що призводить до видалення вологих фрагментів штукатурки, розвитку цвілі і грибків, неприємного запаху або наявності солей на поверхні. стіни. Вони походять з грунту, в якому виритий фундамент і фрагмент підвальних стін. Змочена водою штукатурка втрачає свої захисні властивості, відвалюється і відвалюється цілими листами. Під впливом солі і негативних температур вода всередині замерзає, викликаючи розтріскування і наявність порожнин. Перед тим, як замінити дірочки на фрагментах, необхідно буде встановити причину їх утворення. Для цього необхідно уважніше придивитися до стану влагозащитной ізоляції. Він в основному відповідальний за відчутну вологість повітря.

Коли виникне необхідність, доведеться виправити її недоліки і по можливості встановити нові заходи безпеки. Із зовнішнього боку будівлі ми копаємо землю прямо під стіною – пам’ятайте, що ми розкриваємо не більше 5 м стіни за раз – викопування всього фундаменту може привести до обвалення стіни, тобто до катастрофи будівництва! Поліпшення стану влагозащитной ізоляції буде полягати в нанесенні на стіну стіродур – теплоізоляційного матеріалу і гідроізоляційної плівки. Також можлива установка стрічкового дренажу. Використання перерахованих вище методів гарантує, що стіна підвалу буде досить захищена від води.

Коли ми стикаємося з проблемою вологості в підвалі і перед вибором підходящої штукатурки для нанесення на стіни, буде добре вибрати цементно вапняну штукатурку. Правда, у міру висихання на ньому з’являються мікротріщини, які в житлових інтер’єрах вимагають латання, а ось в підвалі не потрібно докладати стільки зусиль, щоб виглядати естетично. Не забудьте забезпечити свіжу штукатурку з максимально можливою вентиляцією, щоб вона висихала якомога швидше.

Ще одна проблема, з якою ми можемо впоратися, коли справа доходить до вологих стін в підвалі, – це солоність, яка проникла разом з водою через стіни. Після поліпшення водозахисного стану можна нанести ремонтну штукатурку з воздухововлекающей добавкой.Его велика перевага полягає в тому, що в разі подальшого зволоження сіль не проникає в штукатурний шар, який діє як ізолятор.

Однак перед цим підставу необхідно ретельно підготувати – старий шар штукатурки необхідно відколоти на відстані не менше 80 см від слідів вологи, стіна просушити, а сліди засолення і грибка видалити сталевою щіткою. . Важливо також видалити шов між цеглою товщиною приблизно 2 см. Тільки на таку очищену стіну можна наносити ремонтну штукатурку. Його довговічність оцінюється від 20 до 30 років. Так як шари штукатурки не розгладжуються, а тільки стягуються смугою для поліпшення естетики стін, після висихання штукатурки можна наносити ремонтну штукатурку.

- Advertisement -
- Advertisement -