Як зробити гідроізоляцію балкона?

- Advertisement -

Як зробити гідроізоляцію балкона?

Категорія: Утеплення терас і балконів

Наявність балкона має безліч переваг, але в той же час вимагає відповідного догляду за цим архітектурним елементом. Це найважливіший елемент нашого будинку, він повинен мати достатню міцність, довговічністю і стійкістю до погодних умов. Один з найважливіших питань – забезпечити балкон відповідної вологоізоляцією.

Складні і мінливі погодні умови можуть призвести до поступового погіршення конструкції балкона.
Це призводить не тільки до погіршення естетичних якостей, а й до зниження несучої здатності всієї конструкції, що безпосередньо пов’язано з нашою безпекою. Захист за все від вологи – дуже важливе завдання, і ми можемо зробити це кількома способами.

будівельна хімія

До недавнього часу одним із способів захисту балкона було закріплення його бітумної папером і мастикою, що не давало задовільних результатів. Вам також слід уникати укладання плитки безпосередньо на бетон без відповідної гідрофобізації. У цьому випадку підлогу на балконі може швидко зіпсуватися, а металеві елементи конструкції піддатися корозії.

В даний час в цьому виді робіт найчастіше використовуються будівельна хімія, яка герметизує бетон і не дає йому вбирати воду. Деякі препарати додаються в цементний розчин, а інші наносяться безпосередньо на бетонну поверхню балкона. Залежно від вибору продукту ми можемо отримати жорстке або гнучке покриття, але в обох випадках ізоляція буде щільною і міцною.

Вибираючи відповідний продукт для конкретного виду обробки, пам’ятайте, що у випадку з керамічною плиткою варто орієнтуватися на гнучкий утеплювач. З іншого боку, якщо у нас бетонна поверхня балкона, жорсткі покриття забезпечуватимуть найкращі властивості, які будуть грати роль, аналогічну фользі.

прокладки дренажні

Дренажні вкладиші – це зовсім інша система. На відміну від гідрофобних препаратів, що перешкоджають проникненню води в бетонну конструкцію, ці види продуктів дозволяють їй проникати в верхній шар. З іншого боку, вода залишається на ізоляційному шарі під покриттям підлоги і не проникає глибоко в бетон.

Цей розчин направляє вологу до водостоку або краю балкона. Дренажна облицювання також допускає випаровування, що означає, що вода не закривається під бетонною поверхнею. Такий ризик може виникнути, наприклад, під керамічною плиткою, що взимку призводить до роздавлювання клею і розтріскування поверхні.

Якість продукції

Незалежно від того, який тип утеплювача ми виберемо, дуже важливо застосовувати принципи будівельного мистецтва. Здійснити описану захист від вологи нескладно, але якщо вона перевищує наші можливості, варто найняти кваліфікованого муляра.

Також важливо вибирати якісні матеріали, так як навіть найкраща техніка роботи не забезпечить належного захисту від води, якщо препарати неефективні.

резюме

Для балкона дуже важлива гідроізоляція. Варто прийняти рішення про захист його поверхні, що не тільки вбереже нас від необхідності оновлювати її після кожної зими, але і істотно вплине на нашу безпеку.

- Advertisement -
- Advertisement -