Збірка складних дверей – покроково

- Advertisement -

Збірка складних дверей – покроково

Категорія: Складні двері, Міжкімнатні двері

Складні двері ідеальні, особливо в тих кімнатах, де традиційні орні двері можуть перешкоджати вільному руху. Двері такого типу досить легко зібрати, за певною схемою, наданої виробником. Однак варто пам’ятати про декілька важливих моментів.

Складні двері – хороший і дешевий варіант обробки дверної ніші. Завдяки такій дверної конструкції ми не втрачаємо корисну площу, що особливо важливо в невеликих приміщеннях.

Примітка: єдиний мінус установки складаний двері – надто вузька виїмка. Двері зменшить його ще більше, ускладнюючи вільний вихід і вхід в кімнату.

Ви знаєте, як встановити складні двері? Ось підказки.

Нам знадобиться:

– викрутка,
– Хрестова викрутка,
– спиртової рівень, мірка, олівець, ручна пила,
– елементи монтажного комплекту: ручка, затискачі,
– додаткові гвинти, якщо двері буде встановлена ​​в металеву або бетонну раму.

Починаємо як завжди з точного вимірювання ширини і висоти отвору ніші.

Якщо ми знаємо, як вирізати напрямні, можемо приступити до їх підготовки. Скорочення можна виконати за допомогою ручної пилки, а розріз можна затерти наждачним папером, в залежності від типу матеріалу, з якого зроблена напрямна.

Прикрутите підготовлену верхню направляючу до стіни – бажано більш-менш посередині. Він повинен прилипати до землі, щоб в нього можна було легко вставити смугу з роликами. Це наступний етап нашої збірки. Однак не забудьте змастити рулони клеєм, перш ніж вставляти їх.

Тепер збираємо торцеву направляючу, яка зазвичай з’єднується з дверима. Білі затискачі прикрутите до рами так, щоб вони стояли вертикально. Приєднайте кінцеву направляючу до затискачів.

Аналогічно з іншого боку монтуємо стартову направляючу, яка зазвичай кріпиться саморізами.

Примітка: в деяких моделях складних дверей ручка встановлюється в самому кінці. Для цього спочатку закріпіть її шурупами з одного боку двері, а потім з іншого, притиснувши заглушку до шурупів. У деяких моделях є ручки-ручки.

Складні двері можна звузити або розширити, зазвичай збільшуючи їх ширину до 2 м. Для цього витягніть останню панель, яка безумовно є самою вузькою, і відчепите двері. Потім додаємо кількість панелей, яке дозволить отримати необхідну ширину. Під час таких доробок пам’ятайте, що петлі слід переставляти як взаємозамінні – увігнуті і опуклі. Так само, як і розсувні двері, ми їх робимо вже.

- Advertisement -
- Advertisement -