Зазвичай ремонтуємо дах перед зимою

Категорія: Листовий метал, відшивкою, Покрівельні герметики, відшивкою

Проблема протікає покрівлі — вкрай неприємний дефект — капає воду пропустити неможливо, але складно знайти місце, де відбулось протікання.

Для цього найкраще провести детальний огляд всього даху, звертаючи увагу на всі ті місця, де ми бачимо стоячу воду. Можливо, виявиться, що скат даху зроблений неправильно і стояча вода легко проникає в конструкцію поверхні. Також вода може капати з погано зробленого гідроізоляції або щілини, розташованої, наприклад, в районі западин покрівлі.

Зазвичай ремонтуємо дах перед зимою

Коли витік відбувається в зимовий період, у нас не так багато місця для маневру, щоб зробити коригувальні дії. З будь-яким ремонтом нам доведеться почекати як мінімум до весни, коли зовнішня температура дозволить провести ремонт.

Найчастіша причина що протікає покрівлі — помилка покрівельника. Це включає в себе погано розташований листовий метал або неправильну збірку окладів. Такі протікають і неправильно прикріплені елементи рано чи пізно дадуть про себе знати.

Проблеми з дахом можуть виникнути і після відвідин бригад, наприклад, займаються складанням антен або їх компонентів. Механічні ушкодження можуть виникнути і після відвідин сажотруса, при видаленні зайвих листя або прибирання снігу з даху.

спосіб виправлення

Насамперед при ремонті протікають місць буде ретельне очищення місця і знежирення відповідним препаратом.

Потім все місця, де видно зазори, заклеює бутиловой стрічкою. Для більшої безпеки також варто наклеїти його на все місце з’єднання листів на заданому фрагменті покрівлі. Якщо ми приклеюємо ендову покрівлі, варто також захистити виступаючі місця металевих лістов.Еслі, з іншого боку, проблема нашої протікання не в дірі, а в калюжі, треба проступити стоячі шви — тоді вони не будуть перешкоджати течією дощової води. Коли це буде зроблено, ми ізолюємо всі стики металевих листів бутиловой замазкою, а потім заклеїмо їх бутиловой стрічкою. Для більшої безпеки також наклеюємо стрічку на шви листа і стики.

Витоку, як прийнято вважати, — проблема не тільки старих дахів. Місцями з протікає дахом також можуть бути світлові люки, димоходи, антени, а також покрівельні люки і люки. Перевіреним герметиком може бути, наприклад, покрівельний нейлон, полімерний ізоляційний матеріал, який, крім щільного і міцного покриття, забезпечить швидкість і зручність роботи. При висиханні такий матеріал утворює на поверхні еластичне покриття, до того ж дуже щільне. Після очищення підстави і покриття його покрівельної ґрунтовкою продукт наноситься безпосередньо на поверхню даху.