Активна пароізоляція, безсумнівно, є одним з найбільш інноваційних продуктів

Категорія: Стрічки і плівки, Паропроникні плівки

Активна пароізоляція, безсумнівно, є одним з найбільш інноваційних продуктів, доступних на ринку, які входять до складу покрівлі. Цей вид продукції складається з трьох шарів поліпропіленового нетканого матеріалу, який дозволяє утримувати зайву вологу і, що найголовніше, забезпечує її ефективне відведення назовні в потрібний час.

З цієї причини це ідеальний продукт, який використовується для ізоляції горищ, стін і стель в житлових будинках. Однак слід пам’ятати, що ми можемо вибрати таке рішення, коли на даху нашого будинку встановлена ​​високопаропроніцаемая покрівельна мембрана. Активна пароізоляція застосовується в першу чергу для ремонту і термомодернізації дахів, зроблених зовні, без зміни внутрішньої конструкції.

Активна пароізоляція в порівнянні з традиційною пароізоляцією

Виробники активного пароізоляції стикаються з усе більш поширеною проблемою, пов’язаною з використанням традиційної пароізоляційній фольги, тобто з так званим «ефектом мішка з фольги». Використання традиційної пароізоляції з поліетиленової плівки робить будівлю практично повністю герметичним.

Тоді в будинках з недостатньою вентиляцією, вона зроблена неправильно або користувачі занадто рідко провітрюють приміщення, в інтер’єрі можуть з’явитися різні види цвілі і грибків. Це пов’язано з тим, що між гіпсокартоном і плівкою накопичується зайвий водяна пара. Активна пароізоляція, навпаки, ідеально врівноважує баланс потоку водяної пари, завдяки чому кількість вологи, що потрапляє на дах, не перевищує кількості, що виходить з неї.

Переваги та недоліки активної пароізоляції

Найбільшою перевагою активної пароізоляції є ефективний захист теплоізоляції від вологи при одночасному позбавлення від надлишків водяної пари. Забезпечення балансу між вхідним і вихідним водяною парою надійно захищає теплоізоляцію, яка не втрачає своїх надзвичайно важливих технічних параметрів. Завдяки цьому нам не потрібно турбуватися про наслідки утворення конденсату. До недоліків цієї системи можна віднести ціну, яка вище, ніж у традиційної пароізоляції з поліетиленової плівки. З огляду на властивості, пропоновані виробниками активної пароізоляції, ціна здається другорядною.