Найбільш часті причини протікання даху

- Advertisement -

Найбільш часті причини протікання даху

Категорія: Покрівельні стрічки, Облицювання, Покрівельні стрічки, Облицювання

Коли дах в нашому будинку протікає, найголовніше – точно визначити місцезнаходження проблеми. Для цього потрібно уважно подивитися на кожен елемент покриття. Ось найбільш часті місця і причини протікання.

покрівельна мембрана

Пошкодження покрівельної фольги може статися в багатьох ситуаціях. Його конструкція може бути порушена вже на етапі транспортування вироби на будівельний майданчик, а на більш пізньому етапі – при складанні.
Мембрана рветься під впливом гострих країв плитки або інструментів, які використовуються при її установці – тоді вода здатна проникати навіть в найменші щілини і негативно впливати на наступні шари покрівлі. З цієї причини будь-які дефекти слід усувати якомога швидше. Слід пам’ятати, що заміна всієї мембрани – складна і дорога процедура, тому в такій ситуації слід шукати інші рішення, такі як, наприклад, спеціальні стрічки для ремонту плівки.

Димова труба

В цьому випадку вразлива зона навколо димаря на даху. Проблема може полягати у відсутності належного ущільнення між стінкою димоходу і обшивкою, його відшаруванні або пересиханні, а також деформації фланця листа під впливом температури. Будь-які зазори слід ретельно заповнити новим шаром герметика. Ми повинні якомога швидше замінити дефектний лист на новий. В іншому випадку вода буде стікати по стінках димоходу, просочуючись під кришку.

Люк в даху

І тут однією з найбільших проблем може бути ущільнювальна манжета люка в даху. Витік найчастіше виникає через неправильну збірки, відсутність одного з елементів ущільнювачів або неправильного їх сполуки. Щоб позбутися від будь-яких несправностей, ми повинні прийняти рішення про заміну всього фланця. Іноді ми можемо зіткнутися з недостатньою ізоляцією каркаса під’їзної вікна – тоді необхідно буде встановити додатковий шар теплоізоляції між каркасом і кроквами.

гуртожитки

Якщо на нашому даху є слухове вікно, тобто вертикальне вікно, яке висвітлює горище, місця, де вікно зустрічається з поверхнею даху, можуть бути особливо проблемними. Витоку виникають в результаті занадто короткою обробки слухових фрез, висота яких повинна бути не менше 10 сантиметрів. У разі, якщо кілька слухових вікон розташовані близько один до одного, найбільша проблема – це залишковий і повільно тане сніг. Тоді варто їх захистити простирадлом, але найкращим рішенням буде прокласти по ним нагрівальні кабелі. Якщо ми вирішили побудувати слухове вікно, слід також розібрати на них водостоки.

Долина даху

Остаточний сніг також може викликати протікання в долинах дахів. І тут дуже вигідним рішенням буде установка в них спеціалізованих нагрівальних кабелів, що значно прискорить плавлення його верств. Одна з найбільш частих причин потрапляння води під дах – то, що оклад тут занадто вузький і не перекриває дах на потрібну глибину. Цю проблему можна усунути, загнув краю лаку вгору.

- Advertisement -
- Advertisement -