Популярність бруса, як будівельного матеріалу

Обрізаний брус дуже популярний в будівництві, а також використовується в інших призначеннях і виробництвах. Також він використовується в кораблебудування, в будівництві мостів з дерева і платформ для автомобілів. Клеєний брус коштує значно дорожче обрізного, але якість у багато разів поступається якості простого обрізаного бруса. Найчастіше при виготовленні бруса використовуються хвойні породи, такі як сосна і їли.

 

Але також застосовуються і листяні породи для виробництва брусків. Використовувати таку породу дерева можуть не всі, адже, вона вийде у багато разів дорожче. Сосну або ялина дуже легко добути і обробити, тоді, як листяні породи знаходяться в дефіциті, і складно піддаються обробки, особливо в запущеному вигляді. Часом листяна порода в засушеному стані ставати міцніше каменю і сильно тупить циркулярну пилку. Купити брус недорого можна в багатьох місцях.

 

Багато дилерів в країні влаштовуються в найвідоміших місцях, де вони намагаються привернути увагу багатьох покупців, своєю продукцією. Хвойні пиломатеріали дуже стійкі до агресивного впливу зовнішнього середовища, а також до паразитам і мікроорганізмам. Це стає можливим через високий вміст смоли в породі дерева. В сучасний час брус дуже легко зробити навіть самостійно.

 

Береться зрубане в лісі дерево і транспортується до різака. На різаку від стовбура відокремлюються невеликі гілки і знімається кора. Потім стовбур пиляється на дошки, після чого, отримана дошка перевертається і розрізається на бруси. У готовому варіанті, продукція викладається на ринок, де її поспішають придбати багато будівельників будинків.