Безпильний наповнювач, тобто з англійської обробкою

- Advertisement -

Безпильний наповнювач, тобто з англійської обробкою

Категорія: Гіпсові вільні покриття, Гіпсові готові покриття

Нанесення розгладжує штукатурки і її шліфування зазвичай займають не менше кількох днів. Для виконання окремих етапів цієї роботи потрібно не тільки час, а й багато зусиль. Однак у нас є альтернатива – англійська гладь.

Польське фінішне покриття – продукт, що дозволяє скоротити час підготовки стіни до фарбування. Може використовуватися на різних типах підстав: на гіпсокартоні, бетоні, цементній або вапняної штукатурки. Він дозволяє отримати ідеально гладку поверхню стіни або стелі, а цього ефекту можна домогтися за один робочий день. Що важливо, на будь-якому етапі роботи немає необхідності шліфувати гладкі поверхні, що значно скорочує час роботи і дозволяє уникнути захаращення. Техніка нанесення англійської незапорошену фінішного покриття називається skimming.

При приготуванні і нанесенні штукатурної суміші слід стежити за тим, щоб вона не піддавалася раптової втрати вологи, яка може статися в сухі або дуже спекотні дні. Ця гладкість вимагає певної кількості води для досягнення своїх повних властивостей після висихання.

Досить додати в розгладжують суміш потрібну кількість води і перемішати вручну або механічно. Як тільки маса стане однорідною і не буде грудок, перемішування слід припинити.

Що стосується зберігання пакетів з гіпсом, то вони повинні знаходитися в сухих місцях, крім того, їх слід розміщувати на дерев’яному піддоні, а не прямо на підлозі. Таким чином ми запобігаємо намокання суміші, що може привести до утворення в ній грудок.

Як і в будь-якому іншому випадку, перед нанесенням поліролі поверхню необхідно заґрунтувати. Перед тим як приступити до шпаклівки, вона повинна бути сухою, чистою і знежиреною. Після цього можна приступати до оштукатурювання: товщина штукатурного шару повинна складати приблизно 2 мм. Через 20 хвилин, коли маса, що покриває стіну, перестане бруднити пальці, розгладьте видимі на її поверхні подряпини. Після цього приступайте до розгладження поверхні вологим шпателем.

Підготовлена ​​таким чином поверхню після повного висихання придатна для фарбування, обклеювання шпалерами або обробки іншими видами декоративного матеріалу.

- Advertisement -
- Advertisement -