Рідке мило або кускове мило — що краще вибрати?

Рідке мило або кускове мило — що краще вибрати?

Категорія: Рідке мило

При обробці ванної ми звертаємо увагу насамперед на її ефектне і елегантне пристрій. Однак вибір, який ми зробимо, буде мати величезний вплив на його подальше використання та наш комфорт. Одне з таких рішень — забезпечити кімнату милом — що краще купити, мило або рідину, і який варіант буде найкращим?

Кусковое або рідке мило — з міркувань гігієни

Кілька років тому популярне мило для мила можна було знайти майже в кожному будинку. З ростом обізнаності громадськості, присутність рідкого мила в ванних кімнатах також збільшилася. Звідки це взялося? Доведено, що після використання на шматку мила залишається багато бактерій і мікроорганізмів.
Це можна побачити неозброєним оком, коли на щиколотці після використання з’являються сліди бруду. Таким чином, використання одного мила дюжиною або навіть кількома людьми може бути контрпродуктивним — замість того, щоб мити руки, після використання на них осідає ще більше бактерій.

З іншого боку, рідке мило відокремлено від прямого контакту зі шкірою, але також і з навколишнім середовищем, що робить його набагато більш гігієнічним, ніж мило в бруску. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що миття рук таким косметичним засобом набагато ефективніше і корисніше для здоров’я.

Рада експерта

Використовуючи один рушник з іншими предметами домашнього вжитку після миття рук, ми знову змушуємо їх стати розсадником мікробів. Щоб цього не сталося, варто використовувати паперові рушники, які ви викинете в сміття відразу після використання. Більш екологічним рішенням було б дати кожному члену сім’ї невеликі текстильні рушники для рук. Однак не забувайте мити їх регулярно, це підвищить рівень щоденної гігієни кожного з нас.

Кускове мило — естетика

Кускове мило, доступне на ринку, буває різних форм, кольорів і розмірів, що дозволяє легко адаптувати його до природи навколишнього середовища. Крім того, в якості циновки для них можна вдало вибрати різнокольорові, ошатні або радісні мильниці. Однак, хоча зовнішній вигляд самого кускового мила задовільний, підтримувати чистоту навколо нього вже не так просто. Мило сильно бруднить не тільки саму мильницю, але і раковину, стільницю і інші знаходяться поруч предмети. Якщо ми відреагуємо швидко, ми зможемо легко позбутися піни, але, нехтуючи цим питанням, ми повинні враховувати більш складні плями, які потрібно видалити.

Елегантність і зручність — дозатори рідкого мила

Вибираючи рідке мило, ми можемо вибрати варіанти в тарі з дозатором або, якщо у нас є власна тара, в спеціальних упаковках, що дозволяють легко поповнити. Особливо в останньому випадку ми отримуємо можливість отримати єдиний дизайн інтер’єру. Так що давайте підберемо ємність для мила з іншими аксесуарами для ванної. Кращим рішенням є автоматичні дозатори, які автоматично наносять рідке мило після того, як ви просунули руку під носик, що дозволяє обмежити контакт з помпою, яка, ймовірно, також містить бактерії.

Хоча рідке мило краще в рейтингу, прихильників кускового мила і раніше багато. При дотриманні відповідних правил нам зовсім не потрібно відмовлятися від цього. Однак давайте подбаємо про те, щоб наша кісточка не використовувати ніким, крім нас, і тоді ми зможемо знизити ризик передачі бактерій.