Як замінити ущільнювач на двері — покроково

Як замінити ущільнювач на двері — покроково

Категорія: Ущільнювачі вікон і дверей

Ущільнювачі дверей — це простий в установці елемент, що запобігає тепловтрати, але неточність збірки і роки експлуатації дверей змушують замінювати її, так як через деформацію поверхні вона перестала виконувати свою функцію. Як замінити ущільнювач двері?

Холодний протяг, неприємні запахи, гучні звуки, а також дрібні забруднення, такі як пил на килимку або в коридорі, — ми захистимо внутрішні приміщення наших квартир від цих чинників, встановивши дверні ущільнювачі.

Теплоізоляційне покриття ще більше знизить витрати на опалення, не допускаючи виходу тепла з кімнат і створення протягів. Зазвичай використовуються ущільнення, але ми часто забуваємо перевіряти їх ефективність кожен сезон.
На жаль, їх кріплення може ослабнути і прилягати не так, як було при складанні. Більш того, дверні стулки також можуть деформуватися, які поступово деформуються, створюючи новий зазор, через який прохолодний вітерець проникає всередину. Якщо це виявлено, прокладку необхідно замінити.

Крок перший — зняття старої прокладки

Завдяки тому, що прокладки виготовлені з еластичних і еластичних матеріалів, їх нескладно видалити. Ми будемо використовувати тонке лезо, наприклад, ніж для шпалер, з яким потрібно звертатися дуже обережно. Як дверні коробки, так і двері часто покривають шпоном, який, незважаючи на міцність, також легко ріжеться.

Також слід приділити багато уваги видалення залишків клею, що відокремилися від пломби — його залишки можна видалити за допомогою лопатки. Нас чекає більш легке завдання, якщо на стиках дверних коробок будуть передбачені канали, що дозволяють використовувати вставні ущільнювачі — в цьому випадку нам не доведеться мати справу з залишками клею, і часто з армуванням синтетичним волокном, яке підсилює адгезію клейкою пломби.

Крок другий — підготовка підстави

Внутрішня частина дверної коробки особливо схильна до забруднення, оскільки повітряні потоки від дверей, що часто супроводжуються відкладенням пилу та інших дрібних забруднень на її поверхні. Перед нанесенням прокладок, особливо самоклеящихся прокладок, необхідно ретельно очистити вертикальні і горизонтальні поверхні, а потім знежирити їх. Тільки на такому підготовленому поверхні приступаємо до закріплення прокладок.

Крок третій — відповідні розміри

Прокладки зазвичай продаються довгими бухтами, секції яких ми розрізаємо самі. Ми забезпечимо наші двері найбільш ефективним тепловим і акустичним бар’єром, якщо разрежем вертикальні і горизонтальні нероз’ємні ущільнення на стиках під кутом 45 градусів.

Крок четвертий — кріплення

Позбавляємося від захисного шару з покритою клеєм поверхні. Регулюючи прокладки, пам’ятайте, що хоча вони гнучкі і розтягуються, не варто їх занадто сильно затягувати при наклеюванні — хоча вони будуть щільно прилягати, їх товщина зменшиться, і якщо площину двері в цей момент пожолобиться, ми будемо в повному обсязі закрити зазор. Що не менш важливо — перед установкою ущільнювачів варто ознайомитися з рекомендаціями виробника щодо необхідної температури при кріпленні — деякі клеї не стійкі до негативних температур, тому дверні полотна варто заклеїти восени.