Як безпечно поводитися з матеріалами на місці

Як безпечно поводитися з матеріалами на місці

Категорія: Шківи, ​​Тачки, Аксесуари

Щоб на нашій будівельному майданчику не відбулося нічого непередбаченого, ми повинні подбати про безпеку. Пам’ятайте про правила техніки безпеки і охорони праці і, перш за все, використовуйте тільки перевірену і безпечну будівельну техніку.

На будівельному майданчику є два види транспорту: вертикальний і горизонтально-вертикальний. Крани використовуються для вертикального транспорту. Вони складаються з ручок для підйому і переміщення вантажів, стяжок, шківів і шківів, а також гальм.

Завдяки їм транспортування будівельних матеріалів механізована і здійснюється за допомогою пристроїв керування:

— до пристрою кріпиться крюк — елемент, який може піднімати навіть дуже важкі вантажі. Це тип захоплення, який ми використовуємо для підвішування вантажів безпосередньо або через мотузкові петлі. Піднімаємо великогабаритні вантажі Одноріг пластинчастими гаками,

— домкрати, тобто пристрою, що піднімають вантажі на невелику висоту,

— трактори — вони піднімають вагу за допомогою тонкого елемента, наприклад ланцюга,

— підйомники — пристрої, які працюють дуже схоже на лебідки, але в їхньому випадку вага регулюється по напрямних.

Крани — пристрої різної конструкції і можливостей

Їх можна розділити на постійні, плавучі, мобільні і хмарочоси. Останні поєднують в собі тип внутрішнього горизонтального і вертикального транспорту.

Вони використовуються в різних видах будівництва, в тому числі в міському та промисловому.

Новинкою на будівельному ринку, яка покликана забезпечити високий рівень безпеки, є сходи самостійного монтажу. Ми встановлюємо їх під прямим кутом і відразу отримуємо можливість зручно і безпечно переносити невеликі пристрої та будівельні матеріали. Монтаж сходів не вимагає наявності спеціального обладнання. Конструкція безпечна, не ковзає і дуже стійка.

Безпека на будівельному майданчику — це не тільки правильне обладнання, а й:

— робочий одяг і взуття,

— допоміжне обладнання (ремені для перенесення, ручки, транспортні носилки),

— засоби індивідуального захисту, адаптовані до погодних умов або іншим загрозам.

Власники будівельних компаній повинні пам’ятати про безпеку на будівельному майданчику. Це повинно бути постійним елементом планування кожної інвестиції.