Теплоізоляція порога зовнішніх дверей

- Advertisement -

Теплоізоляція порога зовнішніх дверей

Категорія: Ущільнювачі вікон і дверей

Для ефективної теплоізоляції будівлі не обійтися без належної теплоізоляції його порогів. Це одне з найбільш чутливих місць, через які йде тепло з приміщень.

Виробники дверей все частіше не забувають використовувати матеріали з кращими тепловими параметрами, щоб забезпечити тепловий комфорт в квартирі, будинку або офісі. Однак якщо вам холодно в холі або тамбурі, це може бути з кількох причин.

Причини поганої теплоізоляції дверей

По-перше, проблема може полягати в неправильному встановленні двері або порога. Якщо кріплення нестабільно, це легко помітити – про це типі помилки свідчить деформація порога, тріск і тріск у двері. Слід пам’ятати, що погана ізоляція може пошкодити двері, а також викликати біологічну корозію всередині приміщення, адже від протікання в квартиру проникає не тільки холод, але і волога. Це може привести до появи цвілі і грибка на стінах і стелі, а також призведе до їх проникненню в інші помещенія.дома і руйнування стель. Нас повинні турбувати краплі води і накопичився на порозі іній. Крім того, його неправильне розташування погіршиться при тривалому використанні, що призведе до необхідності заміни всієї конструкції або ремонту кімнати.

ізоляція порогів

У новобудовах стандартно встановлюються термоізоляційні пороги, які закладаються в спеціальний канал, підготовлений під підлогою. У ньому є камери, заповнені повітрям. Вони забезпечують ефективну ізоляцію від рівня підлоги і, таким чином, запобігають проникненню вологи та холоду. Важливо пам’ятати про гідроізоляції двері зовні, щоб мінімізувати ризик біологічної корозії.

Встановлюючи поріг в готовому будинку, стежте за тим, щоб він був закріплений лише після завершення так званих робіт мокрого ремонту, тобто після заливки підлог і грунтовки. Використання тимчасових опор – одна з найчастіших причин ослаблення каркасної конструкції. Ефективний метод, що зводить до мінімуму ризик помилок, – врізка в бетон перегородок з пінополістиролу. Це потрібно зробити до схоплювання бетону. Пінополістирол – це матеріал, який легко знімається з готової основи. Таким чином, ми створюємо канали, на які будемо встановлювати поріг. Якщо ми замінимо двері в старому будинку, ми зможемо зробити теплоізоляційні канали, вирізавши їх в існуючій підлозі.

- Advertisement -
- Advertisement -