Балкон, тераса з керамічним підлогою … як боротися з проблемами?

- Advertisement -

Балкон, тераса з керамічним підлогою … як боротися з проблемами?

Категорія: Утеплення терас і балконів

Тераси і балкони, крім безсумнівною корисності, є важливим елементом архітектури зведених будинків. На жаль, вони також є елементом будівлі, який викликає у користувачів найбільше проблем, пов’язаних з довговічністю шарів підлоги.

проблеми:

Зазвичай руйнування тераси і балкони починається з зони карниза. Найпопулярніший вид обробки терас і балконів – підлога з керамічної плитки на клейовому розчині з подкліновим утепленням з герметизирующего розчину. Звичайні краплевловлювачі, виготовлені із сталевих листів з покриттям, схильні до швидкої корозії, і краю підлоги уздовж водозливних ковпачків зриваються. По прямій це призводить до руйнування всього статі і утворення протікання на терасі і балконі.

Системне рішення:

В даний час найбільш популярною системою для укладання підлог на балконах і терасах є система, заснована на використанні утеплювача з герметизирующего розчину, при якому керамічна плитка кладеться безпосередньо на клейовий розчин. Важливий елемент системи – правильна обробка зони карниза. Цього можна домогтися, використовуючи карнизний профіль К100. Профіль з алюмінію покритий високоякісним поліефірним покриттям, що забезпечує повну стійкість до корозії, що надає профілем естетичний і міцний вид. На додаток до прямих профілів K100 доступні куточки і з’єднувачі профілів.

збірка:

Зробіть в підкладці по краю балкона тріщину глибиною близько 3 мм і шириною 80 мм. Для полегшення роботи ми можемо використовувати шаблон АБС, доступний разом з профілями. Слідуючи інструкції по збірці, вставте спочатку кути, а потім прямі профілі. Куточки і профілі встановлюються на герметизирующий розчин і додатково фіксуються механічними дюбелями. По внутрішньому краю профілю приклейте герметизирующую стрічку на герметизирующий розчин для посилення з’єднання профілю з підставою. Наступним етапом є укладання шару утеплювача за допомогою герметизуючого розчину. Це і наступні дії – укладання плитки на клейовий розчин, виконуються відповідно до інструкцій виробника герметизирующего розчину і клейового розчину.

Слідкуйте за тим, щоб шви між плиткою були вже, ніж на 5 мм, і щоб на підлозі були правильно підібрані компенсаційні шви, які слід заповнити гнучким герметиком, відповідним для зовнішніх робіт.

резюме

Дуже важливо, щоб придбані матеріали призначалися для зовнішнього використання. Будь-який компроміс у виборі матеріалів або нехтування, допущене в ході роботи, призведе до необхідності виправлень і, як наслідок, додаткових витрат.

Карнизні профілі Renoplast, в тому числі профіль K100, повністю сумісні з системними рішеннями провідних виробників будівельної хімії.

- Advertisement -
- Advertisement -