Фурнітура для захисту вікон від злому

Фурнітура для захисту вікон від злому

Категорія: Монтажні аксесуари

За статистикою до 70% крадіжок через вікно — це наслідок врівноваження всієї стулки з рамою. Фурнітура, яка розміщується на стулці у вигляді булочок або грибоподібних штифтів, ефективно перешкоджає цій операції. Хоча вони не можуть забезпечити нам 100% захист, вони значно відмовляють потенційних злочинців від крадіжок зі зломом.

Як користувачі житлових або офісних будівель, ми повинні пам’ятати, що найменш ефективним є використання стандартної обвідної фурнітури, яка встановлюється по всій внутрішній окружності рами. Цей тип обладнання має закручені болти, через які грабіжникам дуже легко прорватися. Це перш за все елемент, що забезпечує герметичність. Отже, які пристосування ми повинні використовувати, щоб відчувати себе в більшій безпеці?

безпечні болти

Щоб забезпечити максимальний рівень безпеки для себе та інших домочадців, варто вирішити встановити вікна зі спеціальною протиугінною фурнітурою, яка відрізняється грибоподібними засувками і протиугінними засувками. Фурнітура з гачковими болтами з нержавіючої сталі також надзвичайно ефективна. Також варто звернути увагу на фурнітуру з центральними затворами, що обертаються в протилежних напрямках — в таких елементах стопорні ролики закріплені в вирізах по обидва боки засувок. Принцип їх дії дуже ефективний, тому що важіль одного ролика блокує інший. При покупці вікон ми також можемо дізнатися у продавця вагову категорію даної стулки.

Розташування фурнітури на віконній рамі

Якщо ми хочемо ефективно захистити вікна, фурнітура з противовзломними властивостями повинна бути розміщена в кожному кутку рами, а також прямо під віконною ручкою. Однак найбільш ефективним рішенням є розташування фурнітури по периметру — більшу кількість елементів безпеки значно ускладнить хакерам, які спробують виштовхнути стулку з рами, навіть якщо вікно залишається в положення нахилу. При цьому слід звернути увагу на правильну установку противовзломной фурнітури, яка завжди повинна кріпитися до арматури в віконному профілі.