Тепла підлога в будинку

Облаштування теплої підлоги дає можливість заощадити на опаленні. Також, вдається позбутися від радіаторів на стінах, які тільки псують дизайн інтер’єру приміщення. Водяна підлога є незалежною системою обігріву, що замінює радіатори. Система являє собою вмонтовані в підлогу труби, всередині яких присутня гаряча вода. Труби укладаються на бетонну основу, а зверху монтується підлогове покриття. При облаштуванні такого обігріву, найчастіше, використовують полімерні труби, по яких здійснюється циркуляції рідини, яка подається з нагрівального котла.

 

Нагріваючи підлогу, тепле повітря поширюється по всьому приміщенню, прогріваючи кімнату внизу і створюючи комфорт для проживаючих. Використовують тепла підлога в будинках і в котеджах, оскільки в багатоповерховому будові монтаж такої системи ризикований. У тому випадку, якщо утворюється витік, можна затопити сусідів знизу. Щоб отримати бажаний ефект від установки теплої підлоги, необхідно вибирати труби з максимальною теплопровідністю. Для безпеки трубопровід заливають зверху бетонною стяжкою.

 

Тепла підлога забезпечує рівномірне нагрівання всієї площі приміщення. Витрата грошових коштів за рахунок економії енергії, знижується практично на чверть. Видозмінюється і дизайн кімнат, оскільки радіатори і конвектори на стінах відсутні. Система теплої підлоги при опаленні набагато безпечніше. Труби теплої підлоги невидимі, тому не псують інтер’єр приміщення. Однак, при всіх достоїнствах такої системи обігріву, вона має деякі недоліки.

 

Процес монтажу теплої підлоги досить трудомісткий і обходиться власнику будинку недешево. У тому випадку, якщо відбувається витік рідини, то демонтаж підлогового покриття і стяжки відбирає чимало зусиль і часу. Коли площа приміщення занадто велика, то крім теплої підлоги, знадобляться додаткові джерела обігріву. Але, незважаючи на ці дрібні недоліки, все більше користувачів віддає перевагу установці теплої підлоги.

 

Щоб уникнути неприємних сюрпризів у процесі експлуатації такої системи опалення, потрібно довіряти її монтаж досвідченим професіоналам з будівельної фірми, які мають достатній досвід в здійсненні монтажних робіт з укладання теплої підлоги. Ці майстри добре знають схему укладання труб, при якій відбувається максимальна тепловіддача, а також гарантує безпеку даної системи опалення.