Меблі для вітальні, правильний вибір
 

Меблі у вітальні зазвичай підкреслює почуття смаку і стилю господарів. Стандартний комплект для кімнати такого типу складається з дивана, журнального столика, сервантів, комодів, стільців, а також крісел-мішків, підставки під телевізор, плазмової установки, дерев’яної тумби і т.д. Як тільки ви вирішили змінити свою вітальню — розробіть дизайн і розрахуйте витрати, так як дуже легко вичерпати ліміт коштів при ремонті.

Меблі у вітальні залежить, в першу чергу, від розмірів кімнати. Після точних вимірів розрахуйте обсяг, який займуть елементи облаштування. Якщо є достатньо простору, то можна придбати кутовий диван. Але якщо площа вас підводить, то звичайна софа разом з декоративними стійками для рослин буде дуже доречна.

При покупці, переконайтеся, що колір стін гармонує з кольором меблів, або хоча б спостерігається схожість відтінків. З’ясуйте, чи є гарантії на дорогі елементи, наприклад дерев’яний стіл або шкіряний диван. Завжди можна знайти хороші пропозиції на розпродажах. Освітлення — ще один важливий аспект поліпшення зовнішнього вигляду кімнати. Правильний світло створює у вітальні затишну атмосферу.

Розміщення декоративних куточків додасть незвичайні нотки не тільки приміщення, а й меблів. Прибирання — фактор, який заслуговує на особливу увагу, тому чистите вакуумним пилососом дивани, килими і фіранки мінімум раз на місяць. Освіжити вітальню можна також за допомогою відповідних картин на стінах. Прикраса кімнати говорить про ваш смак і характер. Ось кілька порад з декору головного приміщення квартири.

1.Використовуйте подушки, щоб зробити вітальню більш затишною. Вони освітлюють кімнату і зроблять її барвистою.

  1. Кількість сидячих місць може бути збільшено за рахунок теплих килимів. Таким чином, ви також приховає недоліки статі. Якщо ваша кімната велика, то килимами можна розділити її на зони.
  2. Якщо стіни пофарбовані в бліді або світлі тони, то у вас буде більше варіантів вибору корпусних меблів.
  3. Кращим рішенням для вітальні є наявність декількох рівнів освітлення. Один вид світла буде призначений для читання або сімейних посиденьок, а другий — для вечірок або зборів великих компаній.

5.Фактори розваги необхідно враховувати. Існує велика безліч варіантів тумб і ТБ стійок з відсіками для плазмових установок, колонок і т.д.

  1. У вітальні можна розмістити книжкові шафи з відділами для DVD-дисків та ін.
  2. Штори, жалюзі, пуфики, подушки — це все додасть яскравості в прикраса вашої вітальні.