Як прикрасити двір взимку?

Ландшафтний дизайн приватного двору створюється влітку. Власники придумують різноманітні способи, щоб ділянка мала неповторний вигляд, для чого використовують рідкісні рослини, незвичайні способи їх посадки і т.д. А ось взимку зробити щось неординарне на ділянці досить складно. І якщо яскраві пластикові вікна можуть виділити будинок з сірої маси однотипних будівель, то ландшафт території потрібно прикрашати іншими способами.

 

Варіанти створення індивідуальності. Вибір найбільш прийнятного способу залежить від габаритів ділянки, бажань власника і наявності на території дерев. Останні можна використовувати, як основу для кріплення світяться куль і стрічок, що в нічний час створює гарний ефект казковості. А ось щоб і вдень ділянка була неповторним можна зробити наступне.

 

  • Використовувати крижані кулі різного кольору. Для цього в звичайні гумові кульки наливають різнокольорову воду, виносять на вулицю і заморожують окремо. Після цього гуму можна обрізати, а з вийшов куль створити власну скульптуру або розкласти їх по території. Але дана технологія може бути застосована тільки в тих місцевостях, де зимовий Мороз не змінюється частими потеплінням.
  • Застосувати різноманітні скульптури. Це можуть бути представники зими, такі як сніговик або дід Мороз, а можуть бути і просто представники фауни. При цьому їх прикрашають гірляндами, щоб навіть вночі можна було бачити прикраси.
  • Створити зимову ігрового майданчика для дітей. На ділянці оригінально буде виглядати засніжена гора або невеликий каток. Але цю можливість потрібно узгоджувати з наявними на ділянці багатолітниками.

 

Непогано виглядає засипаний снігом дитячий будиночок або альтанка, яку прикрашають світяться стрічками. При цьому від снігу ігровий дитячий будиночок захистять пластикові вікна розміри і ціни калькулятор на які можна знайти на будь-якому сайті виробника.