Гарантія на сталеві двері і умови її надання

При виборі сталевих дверей зверніть увагу на те, який термін гарантії дається на продукцію. Чим він вищий — тим надійніше ваша сталеві двері, і тим спокійніше ви будете за безпеку вашого будинку і рідних. Якщо компанія, в якій ви замовляєте сталеві двері, не надає гарантійних зобов’язань на свою продукцію, то подумайте, чи варто здійснювати покупку. Тому дуже важливо, щоб навіть після закінчення гарантійного терміну на вашу сталеві двері, компанія продовжувала співпрацю з вами з усіх питань, які пов’язані з експлуатацією і доглядом за дверима.

 

Дуже важливо, щоб продавець або виробник сталевих дверей розглядав кожне замовлення в індивідуальному порядку, а не працював за шаблоном. Твір вимірів будь-якої складності, пропозиція кожного з замовників моделі двері, яка оптимально підходить йому за розмірами і зовнішнім виглядом, постійне вдосконалення технологій роботи і конструкції двері дозволить не тільки придбати нових замовників, але і запропонувати їм якісний сервіс. Чимало компаній працюють саме за таким принципом — індивідуальне обговорення деталей з кожним із замовників, щоб запропонувати йому тільки найкраще з усього асортименту сталевих дверей, для монтажу яких, можливо, буде потрібно оренда дизель генераторів.

 

Установка сталевих дверей включає в себе цілий комплекс послуг, щоб покупці не відчували проблем і не витрачали свій час. Для виміру дверного отвору приїжджає майстер, який може заодно і проконсультувати вас з усіх питань установки і експлуатації дверей. Після укладення договору починається робота по виготовленню сталевих дверей, яка може тривати близько тижня або трохи довше. Якщо ви замовляєте двері іноземного виробника в готовому вигляді, то термін її доставки може складати близько трьох тижнів. Якщо виробник дає вам гарантію на сталеві двері, яка перевищує п’ять років, то пам’ятайте, що замковий механізм не потрапляє під її дію, а конструкція і так не схильна до поломок, за умови її якісної виготовлення.