Ліани і виноград в ландшафтному дизайні

Вертикальне озеленення — останній тренд, який все більше і більше набирає популярність в ландшафтному дизайні. Почав своє коріння на півдні, тому такі рослини як ліани, ампельні культури вимагають до себе особливої ​​уваги, важко адаптуються до суворих умов клімату. Найчастіше ними оформляють і прикрашають фасади, тераси, відкриті балкони. Дівочий виноград не відноситься до «ніжинок», у чому, власне, його перевага. Його цінні якості знають всі професійні озеленювачі.

 

Садовий дизайн і його основи. Використання ліан у вертикальному озелененні

 

Відмінні риси ліан в умовах нашого жорстокого морозного клімату — стійкість перед зниженими температурами, заморозків, сухій погоді, особливо в літню пору. Це рослини дуже невибагливо, обожнює тіньові місця і комахи-шкідники їй байдуже. Пагони винограду надзвичайно міцні й гнучкі, дозволяють конструювати дуже складні композиції.

 

Якщо Ви страждаєте алергією — то така рослина призначене для Вас, через своїх гіпоалергенних властивостей. Поширений сорт «Green Spring» в наших погодних умовах. Існує два способи вирощування. Перший — становлення системи коренів у відкритому грунті. Втеча стає потужним і міцним після трьох років, а за 10 років досягають 20 метрової довжини. Другий спосіб — технологія контейнерної посадки.